A Green Motion International globális autókölcsönző márka ma bejelentette, hogy minden Green Motion telephelyen kötelezővé teszik a maszk viselését.
A Green Motion nagy sikerű "Hüvelykujj fel az arcmaszkért" kampánya 2020 nyarán indult, amely az arcmaszk viselésének fontosságára hívja fel a figyelmet az ügyfelek és a személyzet védelme érdekében.
Richard Lowden, a Green Motion alapítója és vezérigazgatója elmondta: "Ahogy a COVID-19 vakcina bevezetése komolyan halad a világban, nem most van itt az ideje az önelégültségnek. Bár nagyra becsült ügyfeleink túlnyomó többsége teljes mértékben támogatja a társadalmi távolságtartás fenntartását és a maszk viselését, még mindig maradnak olyanok, akik nem tartják be a szabályokat."
A világjárvány leküzdésére irányuló globális erőfeszítések további támogatása érdekében a Green Motion ma bejelentette, hogy a világ bármelyik telephelyének meglátogatásakor kötelezővé teszi a maszk viselését.
Ha többet szeretne megtudni a Green Motion iparágvezető COVID-19 ügyfél- és személyzeti biztonsági eljárásairól, amelyek világszerte minden Green Motion autókölcsönző telephelyen működnek, látogasson el a greenmotion.com/covid-19 weboldalra.