Toggle Menu

"Ford" spartina investicijas į elektrines transporto priemones

Automobilių gamintojas "Ford" plečia visiškai elektrinių transporto priemonių gamybą, nusprendęs, kad dėl spartaus rinkos augimo reikia paspartinti savo planus. Spauskite čia ir skaitykite visą straipsnį.

Į naujus gamybos pajėgumus gamykloje Mičigane ji investuoja apie 900 mln. dolerių (682 mln. svarų sterlingų) ir sukuria apie 900 darbo vietų.

Pasaulinės veiklos vadovas Džo Hinrichsas (Joe Hinrichs) teigė, kad ji "naujai pažvelgė" į elektromobilių augimą.

Antroji pagal dydį JAV automobilių gamintoja "Ford" taip pat teigė, kad maždaug po dvejų metų pradės autonominių transporto priemonių gamybą.

Bendrovė derėjosi su Vokietijos "Volkswagen" dėl aljanso, kuris investuotų ir kurtų elektrines ir autonomines transporto priemones. J. Hinrichsas sakė, kad derybos buvo pozityvios, tačiau apie jas nieko nepranešama.

Praėjusiais metais "Ford" nustatė ilgalaikį planą investuoti apie 11 mlrd. dolerių į naujas transporto priemonių technologijas.

P. Hinrichsas sakė: "Ford" planuoja pradėti įgyvendinti šį projektą: "JAV dolerių investicijų į elektrifikaciją, mums tapo akivaizdu, kad netolimoje ateityje mums prireiks antros gamyklos, kad galėtume padidinti savo baterijomis varomų elektrinių transporto priemonių pajėgumus."